Prekė pridėta, jeigu norite baigti apsipirkimą, spauskite čia.

Artimiausi mokymai


2016. 05. 13. Praktinis žvilgsnis į periodonto audinius.


Lektorės: gydytoja odontologė Natalja Verina
Data: 2016 m. gegužės 13 d.
Laikas: 9:00 – 19:00 val.
Vieta: Vilniaus implantologijos centras, Polocko g.21/1. Vilniuje
Kaina: 395.00 Eur
Kalba: lietuvių
Būtina registracija: el.paštu: mokymai@medgrupe.lt , laiško temą įrašykite (subject): registracija į kursus, arba telefonu 8635 52464.
Rekvizitai mokėjimui: UAB „MED GRUPĖ“, į. k. 125435246, a.s. LT08 7400 0463 4442 3810,  DANSKE BANKAS Lietuvos filialas

Šis kursas pralės akiratį ne tik pradendančiajam higienistui, bet ir turinčiam didelę darbo patirtį. Žvelgsime į kasdienes paprastas klinikines situacijas kitu kampu, išmoksime dirbti racionaliai, gydant ypač sunkius periodontologinius pacientus, bei priimti teisingus taktinius sprendimus. Teorinė ir praktinė kurso simbiozė užims Jūsų dėmesį kiekvieną sekundę, o teorinė dalyvio knyga liks geru vadovu toimesnėje Jūsų praktikoje.

1. Periodonto bei aplink implantus esančių audinių mikroanatomija.

Nagrinėjami periodonto / aplink implantus esantys sveiki ir patologiškai pakitę audiniai: audinių "kalba" / biologinio pločio formavimasis / visas problemų, sukeliančių periodontitą ir periimplantitą, spektras / biologinė pusiausvyra.

2. Periodontologinio paciento gydymo protokolas.

Higienisto, kaip komandos nario, užduotys ir funkcijos gydant periodontologinį pacientą / Lėtinio ir agresyvaus periodontitų diagnostika / Paciento vizitų seka / Antibiotiko terapijos galimybės / Periodontologinis abscesas higienisto praktikoje.

Praktinė dalis: darbas su periodonto žemėlapiu ir modeliu.

3. Nechirurginis periodontito gydymas.

Tinkamo instrumento parinkimas, atliekant minimaliai invazyvius kiuretažus / Biofilmo valymo nuo šaknies ir implanto paviršių svarba / Periodontologinės kišenės dezinfekcijos galimybės / Konservatyvaus ir chirurginio gydymų galimybių riba.

Praktinė dalis: manualinių įgūdžių tobulinimas įvairių pratimų pagalba, rankinių ir ultragarsinių instrumentų naudojimas ant modelių, mechaninės ir cheminės biofilmo valymo galimybės, optikos naudojimas.

4. Periodontologinės kišenės gijimo mechanizmai.

Periodonto ir aplink implantą esančių audinių reakcija į konservatyvų gydymą. Regeneracijos ir reparacijos principai, kokiu būdu ir kada to pasiekiama.

APIE LEKTORĘ:

Gydytoja-odontologė Natalja Verina.

2001-2007 m. studijos Kauno medicinos universiteto odontologijos fakultete. Nuo 2008 m. dirba Vilniaus implantologijos centro klinikoje, nuo 2010 m. Vilniaus mokslo grupės narė ir mokslinių darbų bendraautorė.

Yra Lietuvos periodontologų draugijos narė (LPD), European Federation of Periodontology (EFD), International Academy of Periodontology (IAP) narė, International Team Of Implantology (ITI) narė.

Specializacija: konservatyvioji ir chirurginė periodontologija, minkštųjų audinių plastika, periodonto regeneracija, implantologija. Užsiima pedagogine, publicistine bei moksline veikla, tarptautinių kongresų ir kursų dalyvė.

KURSAI VYKS RENOVUOTOJE SALĖJE ANT FANTOMŲ IR SIMULIATORIŲ.

Registruotis į mokymus

Registruotis

Turite klausimų?

mokymai@medgrupe.lt

8 635 52464