Prekė pridėta, jeigu norite baigti apsipirkimą, spauskite čia.

Artimiausi mokymai


2014. 12. 09. Endodontija- saugi, efektyvi, įveikiama. Kompozito restauracijos- optimalus ir patikimas pasirinkimas tiesioginiam dantų kietųjų audinių defektų atstatymui.


Lektoriai: Laura Andriukaitienė ir Walter Dias
Data: 2014 m. gruodžio 9-10 dienomis
Laikas: 9:00 – 18:00
Vieta: Vilniaus implantologijos centras
Adresas: Polocko g.21/1, Vilnius
Kalba: gruodžio 9 d. – lietuvių, gruodžio 10 d. – anglų
Kaina: 1800,00 Lt su praktikiniais, vienos dienos kaina - 1200,00 Lt
Kaina be praktikinių - 1000,00 Lt
Registracija: el.paštu: vaida@medrgupe.lt arba telefonu 8665 21088

Būtina turėti: keleta išrautų dantų su atvertomis, BET NEBAIGTOMIS formuoti endodontinėmis įeigomis, zondą ir pincetą, kompozitinius instrumentus, gretėjantį antgalį (su raudonu žiedeliu).


Pirma diena:  dentalinio mikroskopo funkcijos, ergonomikos pagrindai, viskas apie endodntinį gydymą – pasiruošimas endodontiniam gydymui, patologijos diagnostika, danties anatominės morfologinės savybės, endodontinės ertmės formavimo svarba, specialūs instrumentai, jų panaudojimas. Šaknų kanalų chemomechaninis instrumentavimas, darbas su instrumentų sistemomis ProTaper NEXT ir WaveOne, kanalų instrumentavimo protokolai, irigacija, šaknų kanalų plombavimo metodikos, karštos gutaperčos plombavimo būdai, įvairių metodikų apžvalga, indikacijos, panaudojimo protokolai.


Praktikinės dalys: darbas ant išrautų dantų ir plastiko blokelių su dviejomis instrumentų sistemomis, procedūrų atlikimas naudojant dentalinį mikroskopą. 


Antra diena:  įvadas į kompozicines medžiagas - kas tai yra? Kokios jų savybės? Kas yra svarbu norint jas išsaugoti ir tinkamai panaudoti klinikinių procedūrų metu. Ką svarbu žinoti, norint pasiekti patikimų ir ilgalaikių rezultų galinių dantų grupėse. Nesudetinga kompozitų adaptacija ir kontūravimas ‘microbruch’ metodika.  Kaip sukurti tobulą anatomiją okliuzinių ir funkcinių atskaitos taškų pagalba – maksimalus tikslumas ir minimali galutinės restauracijos korekcija. Specialūs “Ad Hoc” korekcinai sluoksniai. Nesudetingas galutinis poliravimas ir restauracijos užbaigimas. Kaip užtikrinti patikimą endodontiškai gydytų krūminių dantų atstatymą tiesioginėmis restauracijomis po endodontinio gydymo- sustiprinant jų struktūrą ir atkuriant anatomiją bei funkciją specialiomis kompozicinėmis medžiagomis ir adhezinėmis sistemomis.


Praktinės dalys: galinės restauracijos defektai, endotontinė prieiga.

 

Registruotis į mokymus

Registruotis

Turite klausimų?

mokymai@medgrupe.lt

8 635 52464