Prekė pridėta, jeigu norite baigti apsipirkimą, spauskite čia.

Artimiausi mokymai


2018. 04. 26. Dantų ir implantų protezavimas estetinėje zonoje


Lektorė: gyd. odontologė Eglė Vindašiūtė-Narbutė
Data: Teorija – 2018 m. balandžio 26-27 d.
          Praktika – 2018 m. balandžio 28 d.
Laikas: 9:00 – 17:00 val.
Vieta: Teorija – Viešbutis NOVOTEL (Gedimino pr. Vilnius)
           Praktika - Vilniaus implantologijos centras (Polocko g. 21/1, Vilnius)
Kaina: Teorija (2 dienos) – 449,00 Eur.
           Teorija ir praktika (3 dienos) – 579,00 Eur.
Būtina registracija: el.paštu: mokymai@medgrupe.lt, arba telefonu 8 635 52464

Trijų dienų kursas apie estetinį dantų ir implantų protezavimą. Skirtas tiek norintiems pradėti, tiek jau tokius darbus darantiems gydytojams odontologams bei dantų technikams.

Teorijos temos (dvi dienos):

1. Paciento analizė, į ką svarbu atkreipti dėmesį, planuojant estetinius darbus. Fotogafavimo būtinybė bei aptarimas, kokios nuotraukos yra svarbiausios ir kodėl. Paciento lūkesčių valdymas.

2. Estetinių darbų planavimas, dantų formos, padėties nustatymas, šypsenos analizė. Bendradarbiavimo su dantų techniku ypatumai.

3. Pavaškavimas. Gydymo planavimas, pavaškavimas gydymo diagnostikai. Estetinė ir funkcinė pavaškavimo svarba, kodėl negalimas gydymas be tikslaus suplanavimo.

4. Laikinos restauracijos ant dantų: venyrams ir pilniems vainikėliams. Laikini vainikėliai ant dantų implantų estetinėje zonoje ir dantenų formavimas. Kaip pagaminti taisyklingą laikiną vainikėlį laboratorijoje ir kaip paskui gydytojui jį koreguoti.

5. Medžiagų pasirinkimas pagal klinikinę situaciją ir estetikos poreikį: ličio disilikato keramika (emax), cirkonio keramika, sluoksniuota keramika.

6. Atspaudo nuėmimas, retrakcija, šaukšto ir medžiagos parinkimas.

7. Cementavimas ir adhezija. Skirtingų cementų palyginimas ir parinkimas. Cementavimo protokolas.

Praktikinė dalis (3 diena): Dirbsime VIC klinikos praktinių užsiėmimų auditorijoje. Pasirūpinsime visomis reikalingos medžiagos ir instrumentais, taip pat ir pirštinėmis, vienkartiniais chalatais bei kaukėmis. Pasigaminsime gidą šlifavimui kandamojo krašto ir bukalinio paviršiaus audinių redukcijos kontrolei. Šlifuosime priekinį dantį minimaliai invazyviai restauracijai (kai spalvos keisti nereikia) ir restauracijai, kai spalvos keitimas būtinas. Kiekviena darbo vieta yra su mikroskopu, jei pageidaujate galite atsinešti savo didinamąją optiką.

Taip pat praktikinės dalies metu trumpai bus aptariamas skaitmeninis šypsenos planavimas, todėl dalyviai gali atsinešti savo kompiuterius, kad patys galėtų pabandyti šią programą. 

Užsiregistravusiems į šį kursą, siūlome atvykti į kliniką vienos dienos lektorės darbo su pacientais stebėjimui su 50% nuolaida - 100 Eur.

Registruotis į mokymus

Registruotis

Turite klausimų?

mokymai@medgrupe.lt

8 635 52464