Prekė pridėta, jeigu norite baigti apsipirkimą, spauskite čia.

Artimiausi mokymai


2018. 03. 24. Implantų protezavimas nuo A iki Ž


Lektorė: gydytoja odontologė Eglė Vindašiūtė-Narbutė.
Data: 2018 m. kovo 24 d.
Laikas: 9:00 – 17:00 val.
Vieta: Vilniaus implantologijos centro klinika, Polocko g.21/1, Vilnius
Kurso kaina: 395,00 Eur 

Registracija į kursą: el.paštu: mokymai@medgrupe.lt arba telefonu: +370 635 52464.

Programa: I dalis. Teorija. Implanto osteointegracija. Implantų sistemos pažinimas. Atspaudo nuėmimo metodikos, technikos, būdai ir niuansai. Atviro ir uždaro šaukšto atspaudas. Atspaudinės detalės retencija atspaudinėje masėje, estetinis atspaudas. Fiksacijos pasirinkimas: cementuojamas, prisukamas ar cementuojamas - prisukamas. Kiekvieno fiksavimo būdo privalumai, trūkumai, indikacijos ir kontraindikacijos. Naujausių technologijų apžvalga ir palyginimas su tradicinėmis. Karkaso matavimas, matavimas su keramika ir protezo galutinis atidavimas, skirtumai tarp dantų protezavimo, kiekvieno etapo detalus aptarimas. Medžiagos pasirinkimas: cirkonio oksido keramika, cr-co, titano keramika. Bedančių žandikaulių protezavimas dantų implantais.

II dalis. Praktika. Atspaudo nuėmimas nuo implanto atviro ir uždaro šaukšto principu. Detalių, instrumentų pažinimas. Metodikų išbandymas.

Užsiregistravusiems į šį kursą, siūlome atvykti į kliniką vienos dienos lektorės darbo su pacientais stebėjimui su 50% nuolaida - 100 Eur.

Maloniai kviečiame registruotis!

Registruotis į mokymus

Registruotis

Turite klausimų?

mokymai@medgrupe.lt

8 635 52464