Kontaktai

UAB “Medgrupė”

Užsakymai ir korespondencija
Kaip atvykti?
Rekvizitai

UAB "MED GRUPĖ"

Trinapolio 9D, Vilnius

Į.k. 125435246

PVM kodas: LT100001060719

Bankas

Luminor Bank AB

IBAN: LT454010042403779076

SWIFT: AGBLLT2X

sarunas perminas

Šarūnas Perminas

Generalinis direktorius

tel. +370 686 39300

sarunas@medgrupe.lt
justina puisiene

Justina Puišienė

Vykdančioji direktorė

tel. +370 600 19252

justina@medgrupe.lt
vytautas puisys

Vytautas Puišys

Pardavimų vadovas

tel. +370 600 19251

vytautas@medgrupe.lt
violeta vinsloviene

Violeta Vinslovienė

Marketingo vadovė

tel. +370 600 22455

violeta@medgrupe.lt
giedre polonske

Giedrė Polonskė

Pirkimų ir logistikos skyriaus vadovė

tel. +370 618 74741

giedre@medgrupe.lt
dovile jursiene

Dovilė Juršienė

Klientų aptarnavimo padalinio vadovė

tel. +370 600 69839

dovile@medgrupe.lt
milda guogiene

Milda Guogienė

Vyr. Buhalterė

tel. +370 611 10790

milda@medgrupe.lt
dovile petkeliene

Dovilė Petkelienė

Generalinio direktoriaus pavaduotoja

tel. +370 620 14157

dovile.petkeliene@medgrupe.lt
donatas paulauskas 2

Donatas Paulauskas

Pardavimų vadybininkas

tel. +370 626 35429

donatas@medgrupe.lt
jurgita goberiene

Jurgita Goberienė

Logistikos vadybininkė

tel. +370 611 33765

jurgita@medgrupe.lt
jurgita verikiene

Jurgita Verikienė

Logistikos vadybininkė

tel. +370 686 31775

jurgita.verikiene@medgrupe.lt
asta mokrikiene

Asta Mokrikienė

Logistikos vadybininkė

tel. +370 5 2761377

asta@medgrupe.lt
kristina kacinskiene

Kristina Kačinskienė

Logistikos vadybininkė

tel. +370 612 77795

kristina@medgrupe.lt
viaceslavas bursovas

Viačeslavas Bursovas

Logistikos vadybininkas

tel. +370 623 39990

viaceslavas@medgrupe.lt
lina alesiuniene

Lina Alešiūnienė

Renginių vadybininkė

tel. +370 635 52464

lina@medgrupe.lt

UAB “Med grupės projektai” (laboratory of dental technicians)

Užsakymai ir korespondencija
Kaip atvykti?
Rekvizitai

UAB „MED GRUPĖS PROJEKTAI"

Žvirgždyno g. 1, Vilnius

Į.k. 300928532

Bankas

Swedbank LT04 7300 0101 0224 5647

adomas kacinskas

Adomas Kačinskas

Direktorius

tel. +370 611 20005

adomas@medgrupe.lt
zilvinas venckus

Žilvinas Venckus

Direktoriaus pavaduotojas

tel. +370 621 31449

zilvinas@medgrupe.lt
aurelija abramoviene

Aurelija Abramovienė

Pardavimų vadybininkė

tel. +370 657 81063

aurelija@medgrupe.lt

UAB “Medgrupė”

Užsakymai ir korespondencija
Kaip atvykti?
jurate kriksciuniene

Jūratė Krikščiūnienė

Pardavimų vadybininkė

tel. +370 698 29771

jurate@medgrupe.lt
dovile liepe

Dovilė Liepė

Pardavimų vadybininkė

tel. +370 670 27302

dovile.liepe@medgrupe.lt
gintare savicke

Gintarė Savickė

Logistikos vadybininkė

tel. +370 610 20196

gintare@medgrupe.lt

UAB “Medgrupė”

Užsakymai ir korespondencija
Kaip atvykti?
gunta peica

Gunta Peiča

Projektų vadovė

tel. +371 2 0218775

gunta@medgrupe.lt
gundega berzina

Gundega Bērziņa

Pardavimų vadybininkė

tel. +371 292 59021

gundega@medgrupe.lt
agnese stalberga

Agnese Stalberga

Logistikos vadybininkė

tel. +371 264 45241

riga@medgrupe.lt

UAB “Medgrupė”

Užsakymai ir korespondencija
Kaip atvykti?
arunas juzenas

Arūnas Juzėnas

Direktorius

tel. +370 698 14325

arunas@medgrupe.lt
kaili leming

Kaili Leming

Pardavimų vadybininkė

tel. +372 50 82 159

kaili@medgrupe.ee
kristi helde

Kristi Helde

Pardavimų vadybininkė

tel. +372 52 88880

kristi@medgrupe.ee
jana larin

Jana Larin

Pardavimų ir logistikos vadybininkė

tel. +372 566 95443

jana@medgrupe.ee

UAB “Medgrupė”

Užsakymai ir korespondencija
  • 220100, г. Минск, ул. Сурганова, д.61, пом.33
Kaip atvykti?
arunas juzenas

Arūnas Juzėnas

Direktorius

tel. +370 698 14325

arunas@medgrupe.lt
roman kurchik

Roman Kurchik


Direktoriaus pavaduotojas

tel. +375 44 788 77 11

roman@straumann.by
olga stugareva

Olga Stugareva

Strateginio vystymo vadovė

tel. +375 44 713 11 33

olga@straumann.by

Kaip atvykti?