2020.02.27-28, Vilniaus implantologijos centras

Burnos minkštųjų audinių plastika. Implantacija estetinėje zonoje.

Reglamentuoti 2-jų dienų teoriniai-praktiniai kursai

rezervuoti vietą
 • Data

  2020.02.27-28

 • laikas

  9:00 - 17:00 val.

 • kalba

  Anglų kalba

 • dalyviai

  16 dalyvių/vietų

 • kaina

  1650 EUR

Kurso tikslas

Savo patirtimi besidalindami, kviečiame gydytojus odontologus, gydytojus odontologus specialistus į profesinės kvalifikacijos tobulinimo kursus šiomis temomis:

 • Burnos minkštųjų audinių plastika. Implantacija estetinėje zonoje
 • Žandikaulio alveolinės ataugos osteoplastika. Implantacija apatiniame žandikaulyje
 • Viršutinio žandikaulio ančio dugno uždaras pakėlimas, reikalingas dantų implantavimui. Implantacija viršutinio žandikaulio šoninių dantų srityje.

Kiekvienas gydytojas, nusprendęs patobulinti ir pagilinti savo žinias, įgyti naujos profesinės patirties, VIC praktikos mokymo bazėje bus supažindintas su teorinėmis žiniomis, praktiniais darbo niuansais, komplikacijų prevencijomis, stebės, asistuos ir patys operuos praktikos mokymo vadovo priežiūroje. Mes siūlome įdomią patirtį, diskusijas, gydymo planų sudarymo ir procedūrų protokolų analizę, bendravimo su pacientais ypatumus. Galite rinktis visus tris reglamentuotų procedūrų mokymus, arba tik tuos, kurie Jums yra aktualūs ir reikalingi.

Šio kurso metu Jūs išklausysite apie

Burnos minkštųjų audinių ypatumus: morfologiniai ir funkciniai ypatumai, periodonto biotipai. Burnos minkštųjų audinių (dantenų, antkaulio ir gleivinės) plastika: po dantų šalinimo, ruošiant dantų implantacijai, implantacijos metu, po implantacijos atliekant implanto atidengimą. Metodai (indikacijos, kontraindikacijos, privalumai, trūkumai, protokolas): Mukogingivalinės plastika, gomurinio lopo technika, epitelizuoto gomurio gleivinės lopo technika, subepitelinio jungiamojo audinio transplantacija, vaskuliarizuoto įterptinio antkaulio ir jungiamojo audinio lopo technika, laisvas keratinizuotų dantenų transplantavimas. Belopė dantų implantacija: indikacijos, technika. Medžiagos naudojamos dantenų plastikoje: alogeninė, autogeninė, ksenogeninės ir kt. Minkštųjų burnos audinių plastikos propedeutika: nuskausminimo ypatumai, pjūvio dizaino pagrindimas, siuvimo medžiagos ir siūlių metodikos. Komplikacijos.

Lektoriai

algirdas puisys dr
Lektorius

Dr. Algirdas Puišys

Vieta

Vilniaus implantologijos centras 

Rezervacija

1 dalyvis
Kontaktams
Kontaktams

Turite klausimų?
Susiekite su mumis

+370 635 52464

mokymai@medgrupe.lt

Užpildykite formą