2020.09.18, Viešbutis "NOVOTEL" (Gedimino pr. 16, Vilnius)

Personalo ir gydymo proceso valdymas odontologijos klinikoje

1-nos dienos teorinis kursas

rezervuoti vietą
 • Data

  2020.09.18

 • laikas

  9.00-17.00 val.

 • kalba

  Lietuvių kalba

 • kaina

  290 EUR

Kam skirta

Odontologijos klinikų vadovams.

Temos

 • Personalo valdymas. Personalo atranka, įdarbinimas, valdymas ir atleidimas. Kas motyvuoja darbuotojus ir kaip padidinti motyvaciją odontologijos klinikoje? Kaip suformuoti komandą ir pagerinti mikroklimatą? Kaip sukurti efektyvią struktūrą ir paskirstyti pareigas? Kaip kontroliuoti žmones ir įgyvendinti smulkias procedūras? Kaip organizuoti susirinkimus? Kaip diegti naujoves? Koks valdymo stilius pats efektyviausias?
 • Gydymo procesų valdymas. Kodėl odontologijos klinikos turi kontroliuoti gydymo procesą? Kaip kontroliuoti gydytojus nemažinant jų motyvacijos? Kokias inovacijas prasminga pritaikyti dantų gydymo procese;
 • Pacientų konsultavimas. Kas rūpi pacientams? Kaip atitikti XXI amžiaus pacientų lūkesčius ir pagerinti aptarnavimą? Pardavimo procesas odontologijoje- kaip išmokti parduoti brangesnes paslaugas? Kaip maži dalykai gali pakeisti viską?

Lektoriai

lektorius 10 sarunas perminas 1920x1534
Lektorius

Šarūnas Perminas

Nuo 2013 m. Šarūnas Perminas yra atsakingas už įmonių, dirbančių dantų priežiūros srityje, valdymą: "VIC" odontologijos klinika (11 kėdžių Vilniuje), "MED GRUPĖ" ("Straumann" grupės atstovas Baltijos šalys ir Baltarusijoje), UAB "Med grupės projektai" (6 technikų dantų laboratorija, 3shape skenerių ir "Airnivol” tiesinamųjų kapų platintojas). Dalyvaudamas kasdieninėje organizacijų veikloje, bendraudamas su klientais, vykdydamas mokymus ir konsultuodamas, lektorius įgijo daug patirties.

Vieta

Vieta bus patikslinta

Rezervacija

1 dalyvis
Kontaktams
Kontaktams

Turite klausimų?
Susiekite su mumis

+370 635 52464

mokymai@medgrupe.lt

Užpildykite formą