2021.02.05, Vilnius

Vėlyvosios ortopedinės ir chirurginės dantų implantų komplikacijos: priežastys, gydymas ir prevencija

1-os dienų teorinis-praktinis seminaras

rezervuoti vietą
  • Data

    2021.02.05

  • laikas

    9:00 - 17:00 val.

  • kalba

    Lietuvių kalba

Kam skirtas

Teorinis – praktikinis seminaras, skirtas implantuojantiems ir ant implantų protezuojantiems visų specialybių gydytojams odontologams.

Apie kursą

Neperpratus implantų biologijos, neįmanomas šio dantų atstatymo metodo ilgaamžiškumas... Pasitelkiant lektoriaus dvidešimties metų darbo su dantų implantais patirtį, seminaro metu nagrinėjami įvairių implantų sistemų konstrukciniai elementai, aptariama kaip jie turėtų derėti tarpusavyje ir su burnos audinių biologija; kaip skirtingas dizainas, skirtingos titano klasės, iš kurių gaminami implantai, skirtingos implantavimo metodikos veikia kaulą; kaip skirtingos protezavimo detalės lemia konstrukcijų ilgaamžiškumą; kaip agresyvus marketingas, naudojantis ,,madingus‘‘ mokslo atradimus, gali nepaisyti biologijos ir mus suklaidinti – užprogramuoti vėlesnes komplikacijas.      

Kurso metu bus demonstruojamos įvairiausios dantų implantų chirurginės ir ortopedinės komplikacijos, nagrinėjamos jų priežastys, pateikiamos detalios rekomendacijos, kaip jų išvengti ir jas gydyti. Praktikinėje dalyje, naudojant dirbtinius žandikaulius, pateikiamos universalios saugios implantacijos gairės dirbant su įvairiomis implantų sistemomis.

Lektoriai

lektorius 2 raimondas savickas 1920x1534
Lektorius

gyd. odontologas – ortopedas Raimondas Savickas

Rezervacija

1 dalyvis
Kontaktams
Kontaktams

Turite klausimų?
Susiekite su mumis

+370 635 52464

mokymai@medgrupe.lt

Užpildykite formą