2019.11.29, Viešbutis NOVOTEL (Gedimino pr. 16, Vilnius)

Vėlyvosios ortopedinės ir chirurginės dantų implantų komplikacijos

1-nos dienos seminaras

rezervuoti vietą
 • Data

  2019.11.29 d.

 • laikas

  9:00 – 17:00 val.

 • kalba

  Lietuvių kalba

 • kaina

  395 EUR

Kam skirta

Seminaras skirtas ir implantuojantiems, ir ant implantų protezuojantiems visų specialybių gydytojams odontologams.

Temos

Neperpratus implantų biologijos, neįmanomas šio dantų protezavimo metodo ilgaamžiškumas. Seminaro metu detaliai nagrinėjama kaip buvo ir yra  kuriamas ,,implantologijos dviratis‘‘: kada ir kokiomis aplinkybėmis atrasti kertiniai dantų implantų konstrukcijų elementai, kaip jie turėtų derėti tarpusavyje ir su audinių biologija; kaip skirtingos implantų konstrukcijos, skirtingos titano klasės, iš kurių gaminami implantai ir žmogiškieji faktoriai veikia kraštinį kaulą ir lemia implantų ilgaamžiškumą; kaip agresyvus marketingas, naudodamas ,,madingus‘‘ mokslo atradimus, gali nepaisyti biologijos ir mus suklaidinti – jau pačiame parduodamame produkte užprogramuoti vėlesnes komplikacijas.

Seminaro metu nagrinėjamos įvairiausios dantų implantų chirurginės ir ortopedinės komplikacijos, pateikiamos detalios rekomendacijos kaip jų išvengti ir jas gydyti. Pateikiamos saugios implantacijos ir protezavimo gairės, dirbant su įvairiomis implantų sistemomis.

Pabandykime į dantų implantologiją pažvelgti iš naujo ir per marketingines miglas išžiūrėti kas iš tiesų svarbu ir yra racionalu kasdieniniame mūsų darbe.

Lektoriai

lektorius 2 raimondas savickas 1920x1534
Lektorius

gyd. odontologas – ortopedas Raimondas Savickas

Vieta

Viešbutis NOVOTEL (Gedimino pr. 16, Vilnius)

Rezervacija

1 dalyvis
Kontaktams
Kontaktams

Turite klausimų?
Susiekite su mumis

+370 635 52464

mokymai@medgrupe.lt

Užpildykite formą