2021.02.11-12, Med grupė (Vivulskio g. 7, Vilnius, 6 aukštas)

Viršutinio žandikaulio ančio dugno uždaras pakėlimas, reikalingas dantų implantavimui. Implantacija viršutinio žandikaulio šoninių dantų srityje.

2-jų dienų teoriniai-praktiniai kursai

rezervuoti vietą
 • Data

  2021.02.11-12

 • laikas

  9:00 – 17:00 val.

 • kalba

  Rusų kalba

Kurso tikslas

Savo patirtimi besidalindami, kviečiame gydytojus odontologus, gydytojus odontologus specialistus į profesinės kvalifikacijos tobulinimo kursus šiomis temomis:

 • Burnos minkštųjų audinių plastika. Implantacija estetinėje zonoje
 • Žandikaulio alveolinės ataugos osteoplastika. Implantacija apatiniame žandikaulyje
 • Viršutinio žandikaulio ančio dugno uždaras pakėlimas, reikalingas dantų implantavimui. Implantacija viršutinio žandikaulio šoninių dantų srityje.

Kiekvienas gydytojas, nusprendęs patobulinti ir pagilinti savo žinias, įgyti naujos profesinės patirties, VIC praktikos mokymo bazėje bus supažindintas su teorinėmis žiniomis, praktiniais darbo niuansais, komplikacijų prevencijomis, stebės, asistuos ir patys operuos praktikos mokymo vadovo priežiūroje. Mes siūlome įdomią patirtį, diskusijas, gydymo planų sudarymo ir procedūrų protokolų analizę, bendravimo su pacientais ypatumus. Galite rinktis visus tris reglamentuotų procedūrų mokymus, arba tik tuos, kurie Jums yra aktualūs ir reikalingi.

Šio kurso metu Jūs išklausysite apie

Viršutinio žandikaulio ančio anatomiją: pneumatizacijos pokyčiai netekus dantų, viršutinio žandikaulio ančio dugno topografiniai ypatumai, anatominės variacijos ir anomalijos. Viršutinio žandikaulio ančio ir jo struktūrų funkcija. Viršutinio žandikaulio ančio kraujotaka ir intervacijos. Indikacijos viršutinio žandikaulio ančio augmentacijai. Paciento ištyrimas prieš viršutinio žandikaulio ančio dugno pakėlimo operaciją. Alternatyvūs gydymo ir protezavimo metodai, jų privalumai ir trūkumai. Kaulo plastinės medžiagos naudojamos viršutinio žandikaulio ančio augmentacijai: ksenogeniniai, alogeniniai kaulo transplantatai, autogeninio kaulo drožlės, trombocitais gausaus fibrino ir kitų autogeninių medžiagų panaudojimas. Atviro viršutinio žandikaulio ančio dugno pakėlimo operacijos metodika, naudojant šoninį langelį (susipažinimui). Uždaro ir atviro viršutinio žandikaulio ančio dugno pakėlimo metodikos: indikacijos ir kontraindikacijos, privalumai ir trūkumai, palyginamoji charakteristika. Pooperacinės komplikacijos, jų profilaktika ir gydymas.Viršutinio žandikaulio ančio dugno uždaro pakėlimo operacijos protokolas: įsilaužimas į sinusą, membranos pažeidimo kontrolė ir perforacijų diagnostika, membranos atkėlimo būdai, “onlay” technika, “baloon” technika, naudojant kalamuosius osteotomus, naudojant sriedinius osteotomus, naudojant trepanus, Summers’o technika, kitos metodikos. Priemonės ir instrumentai. Rizikos valdymas, bendradarbiaujant su gydytojais odontologais specialistais. Rizikos valdymas protezavimo etape. Medikamentų gydymas: profilaktinės priemonės, pooperacinis kompleksinis gydymas, antimikrobinė profilaktika ir gydymas antibiotikais. Pooperacinės priežiūros ypatumai, atokieji profilaktiniai patikrinimai. Komplikacijos.

Vieta

Vilniaus implantologijos centras 

Lektoriai

algirdas puisys dr
Lektorius

Dr. Algirdas Puišys

Rezervacija

1 dalyvis
Kontaktams
Kontaktams

Turite klausimų?
Susiekite su mumis

+370 635 52464

mokymai@medgrupe.lt

Užpildykite formą