2021.01.07-08, Med grupė (Vivulskio g. 7, Vilnius, 6 aukštas)

Žandikaulio alveolinės ataugos osteoplastika. Implantacija apatiniame žandikaulyje

2-jų dienų teoriniai-praktiniai kursai

rezervuoti vietą
 • Data

  2021.01.07-08

 • laikas

  9.00-17.00 val.

 • kalba

  Rusų kalba

Kurso tikslas

Savo patirtimi besidalindami, kviečiame gydytojus odontologus, gydytojus odontologus specialistus į profesinės kvalifikacijos tobulinimo kursus šiomis temomis:

 • Burnos minkštųjų audinių plastika. Implantacija estetinėje zonoje
 • Žandikaulio alveolinės ataugos osteoplastika. Implantacija apatiniame žandikaulyje
 • Viršutinio žandikaulio ančio dugno uždaras pakėlimas, reikalingas dantų implantavimui. Implantacija viršutinio žandikaulio šoninių dantų srityje.

Kiekvienas gydytojas, nusprendęs patobulinti ir pagilinti savo žinias, įgyti naujos profesinės patirties, VIC praktikos mokymo bazėje bus supažindintas su teorinėmis žiniomis, praktiniais darbo niuansais, komplikacijų prevencijomis, stebės, asistuos ir patys operuos praktikos mokymo vadovo priežiūroje. Mes siūlome įdomią patirtį, diskusijas, gydymo planų sudarymo ir procedūrų protokolų analizę, bendravimo su pacientais ypatumus. Galite rinktis visus tris reglamentuotų procedūrų mokymus, arba tik tuos, kurie Jums yra aktualūs ir reikalingi.

Šio kurso metu Jūs išklausysite apie

Osteologijos pagrindus: žandikaulių topografinė anatomija, kaulo morfologija ir fiziologija, žandikaulių kaulo kokybinis ir kiekybinis vertinimas pagal Lekholm&Zarb ir/ar kitas metodikas, alveolinės ataugos santykis su minkštaisiais audiniais. Bedantės alveolinės ataugos pokyčių dinamika: alveolės gijimas po danties pašalinimo, kaulo atrofijos dinamika ir veiksniai. Kaulą ir minkštuosius audinius tausojantis dantų ir šaknų šalinimas. Alveolinės ataugos atrofijos ir defektų klasifikacija: atrofija vertikalia ir horizontalia kryptimi, riboti kaulo defektai, kaulo išaugos ir deformacijos, kitos alveolinių ataugų kaulo klasifikacijos. Kaulo defektai implantacijos metu: apikalinė fenestracija, viso implanto ilgio vienasienis defektas, marginalinis defektas, periimplantiniai defektai sriegiant į pašalinto danties alveolę. Kaulo deficito ypatumai estetinėje zonoje. Kaulo augmentacijos priemonės ir metodai: transplantatų rūšys, jų privalumai ir trūkumai, izoliacinių membranų rūšys, jų privalumai ir trūkumai, karkasinės priemonės, jų privalumai ir trūkumai. Trombocitais gausi plazma ir kitos autogeninės priemonės: panaudojimo poreikis, veikimo mechanizmai, palyginamoji charakteristika, panaudojimo metodikos ir protokolai.

Alveolinės ataugos kaulo augmentacijos planavimo algoritmai ir metodikos: prieš implantaciją, implantacijos metu, poimplantito gydyme. Implantavimo estetinėje zonoje ypatybės: psichologinės, estetinės, chirurginės, protezinės. Implantacijos rūšys priklausomai nuo laiko: betarpiška, atidėta, vėlyvoji implantacija. Pjūvių dizainas, manipuliacijos su minkštaisiais audiniais, žaizdos sandarinimo būdai. Kaulo bei dantenų būklės įtaka galutiniam rezultatui.

Kryptinė kaulo regeneracija (KKR): morfofunkcinis pagrindas, transplantato stabilizavimo būdai, izoliavimo priemonės ir metodai, pjūvių dizainas, pooperaciniai ypatumai (laikinas protezavimas, implantavimo terminai, implantų apkrovimas ir t.t.). KKR metodai, jų privalumai, trūkumai, indikacijos ir kontraindikacijos: matricos formavimas smulkintu transplantatu, alogeniniai ir ksenogeniniai kaulo blokai, kaulo vertikalus ir horizontalus skėlimas formuojant ložę transplantatui, osteodistrakcijos metodai, autogeniniai blokai (susipažinimui). Vertikalios ir horizontalios KKR ypatumai: metodo parinkimas, klinikiniai protokolai. Ortodontinės ekstruzijos indikacijos ir klinikinis taikymas. Radiologinių tyrimų vertinimas, interpretavimas ir gydymo planavimas. Komplikacijos. Prisitvirtinusių dantenų pločio padidinimo metodikos: rotaciniai lopai, laisvas audinių transplantavimas, alogeninė plastika. Prieaugio gilinimo metodai. Lūpų ir liežuvio pasaitėlių plastika.

Vieta

Vilniaus implantologijos centras 

Lektoriai

algirdas puisys dr
Lektorius

Dr. Algirdas Puišys

Rezervacija

1 dalyvis
Kontaktams
Kontaktams

Turite klausimų?
Susiekite su mumis

+370 635 52464

mokymai@medgrupe.lt

Užpildykite formą