2020. 01. 23

1 milijonas eurų per 15 metų arba kaip užsitikrinti pasyvių pajamų šaltinį ateičiai?

Ar galėtumėte ramiai sėdėti ir žinoti, kad jūsų ilgai taupyti pinigai saugomi sąskaitoje dėl infliacijos kasmet nuvertėja šimtais, o greičiausiai tūkstančiais eurų?

Ar norėtumėte, po kokių dešimties, o gal penkiolikos metų apmažinti darbų apimtis, bet mėgautis tokia pat ar net geresne finansine situacija ir nesukti galvos dėl sumažėjusio pinigų srauto iš kasdienės veiklos?

 

 

Norite sužinoti, kaip po kokių dešimties, o gal penkiolikos metų apmažinti darbų apimtis, bet mėgautis tokia pat ar net geresne finansine situacija? Mes galime Jums patarti.

NORIU GAUTI NEMOKAMĄ KONSULTACIJĄ

Kaip sukaupti pinigų ir turėti pasyvių pajamų šaltinį ateityje?

Atsakymas – Investicinis portfelis, kurį galite sukurti ir pradėti didinti jau dabar, kas mėnesį atsidedant po tam tikrą sumą pinigų. Jau po 10-ies ar 15- os metų galite savo sąskaitoje turėti apie vieną milijoną eurų, kuris kasmet jums neš bent 70 ar 80 tūkstančių pasyvių pajamų.

Pradėti investuoti – patogu ir paprasta

Kad investuoti reikia laiko ir žinių. Investicinės įmonės Orion ekspertas, skirs jums abu – atvyks pas jus patogiu laiku ir detaliai paaiškins procesą. Jūs pats nuspręsite, kokia pradinio įnašo ir periodinių mėnesinių įmokų suma jums patogi.

Sprendimas specialiai Jums

Kiekvieno žmogaus finansiniai tikslai skiriasi. Todėl asmeninis susitikimas būtinas, kad išsiaiškinti kiekvieno finansinius lūkesčius ir pasiūlyti sprendimą, kuris atitinka jūsų gyvenimo būdą.

 

NORIU GAUTI NEMOKAMĄ KONSULTACIJĄ

 

Daugiau informacijos galite kreiptis:

 

KAROLIS PIKŪNAS

Orion Investicinės bankininkystės skyriaus vadovas


+370 682 52 960
kp@orion.lt
Atgal į naujienų sąrašą

Užpildykite formą