2019. 11. 7

Skaitmeninių technologijų pritaikymas praktikoje – gydytojo odontologo J. Gaidžio webinare

Skaitmeninės technologijos sukuria didžiulę vertę šiandieninėje odontologijoje, prisidėdamos prie kokybiškesnio, sklandesnio ir greitesnio odontologinių procedūrų atlikimo. Apie skaitmeninių technologijų pritaikymą odontologo praktikoje, praėjusią savaitę Justinas Gaidys kalbėjo gydytojams skirtame webinare. Gydytojas odontologas J. Gaidys pasidalino savo įžvalgomis ir patirtimi, kaip skaitmenines technologijas pritaiko savo darbe.

 

Išbandyk skenerį nemokamai

 

 

Skaitmeninės technologijos padeda atlikti dantų implantaciją, protezavimą, gelbsti planuojant ortodontinį gydymą kapomis ir kitas procedūras. Gydytojas išskyrė kelias technologijas, be kurių neįsivaizduoja savo darbo. Vienos iš jų – intraoralinis skeneris ir chirurginiai gidai. Odontologo J. Gaidžio teigimu, pradėjus naudoti intraoralinį skenerį, procesas tapo daug paprastesnis, sutrumpėjo protokolas, sumažėjo klaidų tikimybė. Be to, liko daugiau laiko kokybiškai komunikacijai su pacientu. Vizualios priemonės pacientui padeda geriau suvokti ir įsiminti informaciją, todėl užmezgamas glaudesnis ryšys, pacientas gali labiau pasikliauti gydytoju.

Webinaro eigoje gydytojas odontologas Justinas Gaidys nagrinėjo konkrečius klinikinius atvejus, aptardamas, su kokias iššūkiais tenka susidurti ir kaip juos sprendžia. Būtent šiuolaikines technologijas odontologas įvardijo kaip vieną pagrindinių priemonių, padedančių įgyvendinti net pačius sudėtingiausius pacientų poreikius. Webinarą vainikavo motyvuojančios gydytojo odontologo Justino Gaidžio mintys: „Jeigu mes gilinamės į tikslumą ir tobulėjimą – neturime sustoti. Technologijos yra sukurtos mums eiti toliau į priekį, kad galėtume prisikasti prie savo tikslo.“

 

Išbandyk skenerį nemokamai

 

Atgal į naujienų sąrašą

Užpildykite formą