2018.12.01, Vilniaus implantologijos centras (Polocko g. 21, Vilnius)

Implantų protezavimas nuo A iki Ž

1-nos dienos praktinis-teorinis kursas

rezervuoti vietą
 • Data

  2018.12.01 d.

 • laikas

  9:00 – 17:00 val.

 • kalba

  Lietuvių kalba

 • dalyviai

  VIETŲ NĖRA dalyvių/vietų

 • kaina

  395 EUR

Programa

I dalis. Teorija. Implanto osteointegracija. Implantų sistemos pažinimas. Atspaudo nuėmimo metodikos, technikos, būdai ir niuansai. Atviro ir uždaro šaukšto atspaudas. Atspaudinės detalės retencija atspaudinėje masėje, estetinis atspaudas. Fiksacijos pasirinkimas: cementuojamas, prisukamas ar cementuojamas - prisukamas. Kiekvieno fiksavimo būdo privalumai, trūkumai, indikacijos ir kontraindikacijos. Naujausių technologijų apžvalga ir palyginimas su tradicinėmis. Karkaso matavimas, matavimas su keramika ir protezo galutinis atidavimas, skirtumai tarp dantų protezavimo, kiekvieno etapo detalus aptarimas. Medžiagos pasirinkimas: cirkonio oksido keramika, cr-co, titano keramika. Bedančių žandikaulių protezavimas dantų implantais.

II dalis. Praktika. Atspaudo nuėmimas nuo implanto atviro ir uždaro šaukšto principu. Detalių, instrumentų pažinimas. Metodikų išbandymas.

Užsiregistravusiems į šį kursą, siūlome atvykti į kliniką vienos dienos lektorės darbo su pacientais stebėjimui su 50% nuolaida - 100 Eur.

Lektoriai

lektorius 4 egle vindasiute narbute 1920x1534
Lektorė

gyd. odontologė Eglė Vindašiūtė-Narbutė

Vieta

Vilniaus implantologijos centro klinika (Polocko g.21/1, Vilnius)

Rezervacija

1 dalyvis
Kontaktams
Kontaktams

Turite klausimų?
Susiekite su mumis

+370 635 52464

mokymai@medgrupe.lt